Produkty

Jako firma zabývající se výrobou softwaru na zakázku, jsou náplní práce především programy "šité na míru" jednomu určitému zákazníkovi. Ovšem existuje několik unifikovaných aplikací, které jsou ihned k dispozici, případně je možné je použít jako zdroj dalších úprav.

forfox Pokladna

Software určený pro maloobchodní pultový prodej. Obsahuje skladové hospodářství, evidenci faktur a prodejek, zákaznické a skladové reklamace. Možnost skladové evidence dle výrobních čísel. Prodej s možností slev pro věrné zákazníky a pod.

forfox Maloobchod

Vícestředisková forfox POKLADNA rozšířená o centrální evidenci. Komunikace mezi středisky, převody skladových položek, centrální evidence, statistiky prodeje.

forfox myBUSINESS

Software vhodný pro živnostníky. Evidence faktur, zákazníků. Přiznání k dani z přidané hodnoty. Možnost skladového hospodářství. Evidence zakázek. Evidence vozidel, kniha jízd a přiznání k silniční dani.

Projekt K-LEKARI.CZ

Projekt určený lékařům pro objednávání pacientů přes Internet. Lékař zažádá o licenci do systému a na svých webových stránkách uveřejní odkaz na systém objednávání. Pacient na tento odkaz klikne a po registraci se může k danému lékaři objednávat.

Projekt Tenisové kurty

Webová aplikace určená pro sportovní klubová zařízení (Jak už z názvu vyplývá, zejména pro tenisové sportoviště, ale nejen pro ně). Pomocí tohoto portálu provozovatel spravuje členy klubu, sportoviště a jejich provoz, vytíženost a rezervace. Aplikace je umístěna na stránkách provozovatele.

forfox AutoBackup

Program určený pro pravidelné automatické zálohování souborů a databází s historií.